Doprava a platba

transport Doprava


Osobní odběr

Cena dopravy: ZDARMA

Osobní odběr je možný v naší prodejně na adrese: 

obchod Bota Bota: Bryksova 756/66, 198 00 - Praha 9 (Obchod se nachází cca 150 metrů od metra "B" Černý Most)

Česká pošta (Balík do ruky)

Cena dopravy:  79 Kč
Vaší objednávku předáme společnosti Zásilkovna. Ta Vám balíček doručí přes Českou poštu nejpozději do 2 pracovních dnů až k Vám domů. O doručení budete informováni SMSkou a mailem. V případě, že Vás doručovatel nezastihne doma, balíček bude uložen na nejbližší poště. Vy si ho můžete buď vyzvednout, nebo nechat doručit jiný den.

DPD (Přepravní služba)

Cena dopravy: 79 Kč
Jakmile Zásilkovna předá Váš balíček společnosti DPD, můžete se na něj těšit už následující pracovní den. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu DPD si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k Vám balíček blíží.

Zásilkovna / Zasielkovňa

Cena dopravy: 47 Kč / 3 €
Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna, zboží bude doručeno nejpozději do 2 pracovních dnů. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude Vám zasláno číslo zásilky. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí. zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů. Kde se Vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit online. Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí.

Slovenská pošta (Doručení na adresu)

Cena dopravy: 4,74 €
Vaší objednávku předáme společnosti Zásilkovna. Ta Vám balíček doručí přes Slovenskou poštu nejpozději do 2 pracovních dnů až k Vám domů. O doručení budete informováni SMSkou a mailem. V případě, že Vás doručovatel nezastihne doma, balíček bude uložen na nejbližší poště. Vy si ho můžete buď vyzvednout, nebo nechat doručit jiný den.

GLS - Slovensko (Přepravní služba)

Cena dopravy: 4,74 €
Vaší objednávku předáme společnosti Zásilkovna. Ta Vám balíček doručí přes GLS nejpozději do 2 pracovních dnů až k Vám domů. O doručení budete informováni SMSkou a mailem.

cash2 Platba


Hotově při převzetí

Cena za platbu: ZDARMA

Platba za objednávku je možná pouze v hotovosti. Prosím připravte si přesnou částku k zaplacení.

Online platba kartou

Cena za platbu: ZDARMA

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód Vaší platební karty. Nezapomeňte se ujistit, že máte povolený dostatečný limit pro internetové platby.

Online bankovní převod

Cena za platbu: ZDARMA

Běžný bankovní převod je stále velmi oblíbenou platební metodou. Díky vlastní GoPay bankovní síti (u vybraných velkých českých bank) Vám nabízí GoPay běžný bankovní převod s rychlým potvrzením o provedené platbě (běžně do jedné hodiny).

Dobírka

Cena za platbu: 39 Kč / 2 €

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti doručovateli nebo řidiči přepravní služby při převzetí zboží.

Převodem

Cena za platbu: ZDARMA

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou Vám i e-mailem. Platbu zadáte ručně ve Vašem internetovém bankovnictví.

Zboží hned, platím za 14dní (Twisto)

Cena za platbu: ZDARMA

Nechce se Vám teď vyťukávat číslo karty? Spěcháte a potřebujete nakoupit rychle? Hodilo by se Vám zaplatit později? Brnkačka. Celý nákup si můžete okamžitě objednat a zaplatit až 14 dní po expedici zboží. Sami si pak vyberete, jak nákup zaplatíte.